جذب منابع انسانی شرکت مهندسین مشاور سازه گسترش

شرکت مهندسین مشاور سازه گسترش در راستای طرح پروژه های مسکن ملی و همچنین برنامه ریزی های انجام شده برای تکمیل منابع انسانی پروژه های این شرکت در کشورهای عراق، سوریه و گرجستان، نسبت به جذب منابع انسانی در ظرفیت های زیر در تمامی استان ها اقدام می کند:

مهندس طراح سازه ( 8 نفر ) با حقوق 3 تا 6 میلیون تومان | مهندس ناظر عمران ( 6 نفر) با حقوق تا 5 میلیون تومان | مهندس مجری عمران ( 4 نفر) با حقوق تا 6 میلیون تومان | کارآموز عمران ( 3 نفر) با حقوق توافقی

نکات بسیار مهم در تکمیل فرم استخدام :

  1. منابع انسانی جذب شده برای فعالیت در دفتر فنی، دفتر مشاور می باشد که پس از بررسی رزومه حضرتعالی در این خصوص با شما مصاحبه خواهد شد.
  2. بررسی رزومه ها در هر مقطع جذب نیرو، بین 45 تا 60 روز زمان برده و مهندسین مشاور سازه گسترش هیچ تعهدی نسبت به بررسی سریع و تماس با شما نخواهد داشت و تنها در صورت متناسب بودن با شرایط کاری پروژه ها با شما تماس خواهیم گرفت.
  3. نگارش نام و نام خانوادگی و توضیحات می بایست حتما با کیبورد فارسی باشد و در صورت عدم رعایت بدون بررسی رد خواهید شد.
  4. با توجه به اینکه پروژه ها اغلب بصورت پراکنده و در سراسر ایران می باشد، احتمال اینکه در زمان های دیگری با شما برای همکاری تماس گرفته شود، وجود دارد.
  5. تلفن همراه و ایمیل مستقیم حضرتعالی راه ارتباطی با شما خواهد بود، از این جهت حتما قبل از ارسال نهایی فرم نسبت به صحت اطلاعات وارده بررسی های لازم را انجام دهید، از ارسال یک یا چندباره فرم جدا خودداری کنید.
  6. باتوجه به بالا بودن اهمیت نوع همکاری، در نگارش صحیح، بدون غلو و دقیق رزومه کوشا بوده و از نگارش اطلاعات اشتباه، ناقص و یا خلاف واقع جدا خودداری کنید.
  7. همکاری ها امکان دارد بسته به شرایط پروژه بصورت تمام وقت، پروژه ای و یا استخدام کوتاه مدت باشد.

تذکر ضروری! لطفا به فرم ها دقت نموده و فرم صحیح را پر نمایید تا حتما فرم شما بررسی و تایید گردد.